pages

Градник со потполнки без жица BODYEFFECT

Градник со потполнки без жица BODYEFFECT

1.290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.093,00 мкд
Цена во наградни поени: 1290

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 110679

Наградни поени: 65

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 
Градник од мек микрофибер со потполнки за природен push-up ефект, без жица за максимум удобност.

Потполнките се вадат за полесно одржување и перење. Прерамки со механизам за подесување. 

Double fabric bra with removable cups to create a natural push-up effect, without under-wire.

The adjustable straps maximize the fitting.Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро