pages

ACTIVE-FIT SENIOR спортско одело
  • ACTIVE-FIT SENIOR спортско одело
  • ACTIVE-FIT SENIOR спортско одело
  • ACTIVE-FIT SENIOR спортско одело

ACTIVE-FIT SENIOR спортско одело

2.290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.941,00 мкд
Цена во наградни поени: 2290

1 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 200716/600164

Наградни поени: 100

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 ACTIVE-FIT SENIOR сет блуза+долги панталони со термички систем за регулација на влага и топлина    

Блуза со долги ракави за техничка употреба наменета за низа спортски активности. Изработена во технички перспираторен материјал што овозможува  кожата да биде секогаш сува и свежа. Анатомските додатоци на критичните места овозможуваат потта брзо да испарува што прави да се чувствувате свежо и лесно.

Долгите панталони се ултра лесни и перспираторни, и се погодни како за професионални така и за аматерски активности. Ткаенината гарантира контрола врз влажноста и топлината, а 3DN конструкцијата ја следи анатомијата на телото што овозможува слобода во движењето.

Исто така е идеално одело под вашата зимска облека!

Изберете ја вашата величина согласно следната табела:Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро