pages

Боди ролка ДОЛЧЕВИТА

Боди ролка ДОЛЧЕВИТА

1.190,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.009,00 мкд
Цена во наградни поени: 1190

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 510038

Наградни поени: 55

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 High neck body hook and eye

89% PA 8%EA 3% CO

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро