pages

Боди ролка на риги

Боди ролка на риги

990,00 мкд 498,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 422,00 мкд
Цена во наградни поени: 990

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 510041

Наградни поени: 25

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Боди ролка со долги ракави од мек микрофибер и еластан со линии.

Body with turtle neck, long sleeves. 

Fashionable seamless in microfibre and elastan.

89% PA 8%EA 3% CO

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро