pages

Боди ROMBI
  • Боди ROMBI
  • Боди ROMBI
  • Боди ROMBI
  • Боди ROMBI
  • Боди ROMBI

Боди ROMBI

790,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 670,00 мкд
Цена во наградни поени: 750

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 510042

Наградни поени: 42

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Боди полуролка без ракави од мек микрофибер и еластан со ромбови.

Body with high neck, sleeveless. 

Fashionable seamless in microfibre and elastan.

89% PA 8%EA 3% CO

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро