pages

Градник анатомски KITA

Градник анатомски KITA

490,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 415,00 мкд
Цена во наградни поени: 490

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 110626

Наградни поени: 25

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Анатомски градник со широки прерамки без жица. Ја истакнува силуетата, не остава траги и е отпорен на често перење.

Anatomic bra KITA. With wide straps, gives support without underwire. Enhances the silhouette. Doesn't leave marks and is wash resistant.

81%PA 19%EAНапиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро