pages

Чорапи ЕФЕКТ 50DEN со релаксирачки ефект

Чорапи ЕФЕКТ 50DEN со релаксирачки ефект

180,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 153,00 мкд
Цена во наградни поени: 180

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 920010

Наградни поени: 9

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 WOMAN TIGHTS, WITH SPANDEX, CONTROL BODY WITH COMFORT WAISTBAND, RELAXING AND ANTI-TIRING EFFECT WITH MEDIUM-STRONG GRADUATED COMPRESSION, TONIC AND MASSAGE ACTION, COTTON GUSSET


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро