pages

Маичка МАРИНАРО

Маичка МАРИНАРО

450,00 мкд 290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 246,00 мкд
Цена во наградни поени: 450

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 210728

Наградни поени: 20

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Маичка од мек микрофибер во црвено бели линии со длабоко V деколте, гол грб и врзување на врат.

Состав: 92% полиамид, 8% еластин

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро