pages

Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА
  • Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА
  • Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА
  • Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА
  • Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА

Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА

1.190,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.009,00 мкд
Цена во наградни поени: 1190

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 212178

Наградни поени: 60

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Maxi t-shirt, long sleeves, round neck and lace applied.

100% Polyamid


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро