pages

Мидер висок струк со ногавици до колена CONTROLBODY GOLD
  • Мидер висок струк со ногавици до колена CONTROLBODY GOLD
  • Мидер висок струк со ногавици до колена CONTROLBODY GOLD
  • Мидер висок струк со ногавици до колена CONTROLBODY GOLD
  • Мидер висок струк со ногавици до колена CONTROLBODY GOLD

Мидер висок струк со ногавици до колена CONTROLBODY GOLD

1.150,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 975,00 мкд
Цена во наградни поени: 1150

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 410466

Наградни поени: 55

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 
Shaping girdle with high waist and tummy control. Firm compression. Soft microfibre and silicon on the waist. Jacquard panelled and scalloped edge.

Anti-bacterial gusset. 

Мидер за обликување со висок струк и контрола врз стомакот. Силна компресија. мек микрофибер и силикон на појасот. Елегантно порабување и украсна плетка. Со анти-бактериска подлошка. 

COMPOSITION: 86% Nylon - 14% Elastan

Изберете ја величината што ви договара согласно следнава табела:

  

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро