pages

Шорц низок струк YOU&ME COTTON

Шорц низок струк YOU&ME COTTON

370,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 314,00 мкд
Цена во наградни поени: 370

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 410240

Наградни поени: 18

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Cotton high leg hipster short.

80%CO 15%PA 5%EA

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро