pages

Танга ЕСТЕВА

Танга ЕСТЕВА

290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 246,00 мкд
Цена во наградни поени: 290

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 311361

Наградни поени: 14

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Low waist string with animal printing and lace applied

89%PA, 8%EA, 3%CO


S/M = ОБЕМ НА СТРУК 59-68 СМ

М/L = ОБЕМ НА СТРУК 69-78 СМ


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро