pages

INTIMIDEA

Сортирај според:
Градник АНТИЛЕ на тенки прерамки
Брз преглед

Градник АНТИЛЕ на тенки прерамки

330,00 мкд
Fine straps bra with delicate support 92%PA 8%EA..
Градник АУРОРА
Брз преглед

Градник АУРОРА

350,00 мкд
..
Градник без прерамки GEORGIA
Брз преглед

Градник без прерамки GEORGIA

280,00 мкд
Microfiber plain bandeau   92%PA, 8%EA   ..
Градник ДАФНЕ
Брз преглед

Градник ДАФНЕ

350,00 мкд
..
Градник за трудници
Брз преглед

Градник за трудници

490,00 мкд
Maternity underwear with large straps 89%PA 8%EA 3% CO..
Градник за фитнес Gym Line
Брз преглед

Градник за фитнес Gym Line

560,00 мкд
Crossed back Bra92% PA 8% EA..
Градник памучен YOU&ME COTTON
Брз преглед

Градник памучен YOU&ME COTTON

490,00 мкд
Cotton bra with spaghetti straps (80%COTTON,15%PA,5%EA)..
Градник со контрастни прерамки MAYRA
Брз преглед

Градник со контрастни прерамки MAYRA

490,00 мкд
Bra with double layer and crossed straps in colourcontrast 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Градник со потполнки без жица BODYEFFECT
Брз преглед

Градник со потполнки без жица BODYEFFECT

1.290,00 мкд
Градник од мек микрофибер со потполнки за природен push-up ефект, без жица за максимум удобност. Потполнките се вадат за полесно одржување и перење. Прерамки со механизам за подесување. Double fabric bra with removable cups to create a natural push-up effect, without under-wire.The adjustable straps maximize the fitting...
Градник со свиленкаста цветна бордура
Брз преглед

Градник со свиленкаста цветна бордура

890,00 мкд
Silhouette bra con jacqard with fine straps in soft and silky microfibre92%PA 8%EA..
ГРАДНИК ХОЛИВУД СО НЕВИДЛИВА ЖИЦА
Брз преглед

ГРАДНИК ХОЛИВУД СО НЕВИДЛИВА ЖИЦА

495,00 мкд
Bra with invisible wire 92%PA 8%EA..
Доколенки памучни COSTA COTONE 140DEN
Брз преглед

Доколенки памучни COSTA COTONE 140DEN

130,00 мкд
COSTA COTONE cotton knee high 140 DEN(73%COTTON, 26%PA,1%EA)..
Килоти со свиленкаста цветна бордура DAILY
Брз преглед

Килоти со свиленкаста цветна бордура DAILY

290,00 мкд
Culotte DAILY with silky design92%PA 8%EA..
Килоти со свиленкаста цветна бордура LIGHT
Брз преглед

Килоти со свиленкаста цветна бордура LIGHT

290,00 мкд
Culotte LIGHT with silky design92%PA 8%EA..
Корсет CONTROLBODY GOLD
Брз преглед

Корсет CONTROLBODY GOLD

1.650,00 мкд
Corset provided with support bones and hooks and eyes. High compression.Моделирачки корсет со потпорни прачки и висока компресија за моделирање на половината и стомакот. COMPOSITION: 86% Nylon - 14% ElastanИзберете ја величината што ви договара согласно следнава табела:   ..
Маица MAYSSA
  • попуст
  • -34%
Брз преглед

Маица MAYSSA

890,00 мкд 590,00 мкд
T-shirt with wide strap and back white cross.92%PA, 8%EA..
Маица ВАЛЕНСИА
Брз преглед

Маица ВАЛЕНСИА

890,00 мкд
Round neck t-shirt, half sleeves "raglan" (92%PA,8%EA) ..
Маица ДАЛАС
Брз преглед

Маица ДАЛАС

890,00 мкд
Deep "V" neck t-shirt cup sleeve in soft microfibre (92%PA,8%EA) ..
Маица ЗЕИНА
Брз преглед

Маица ЗЕИНА

890,00 мкд
T-shirt with short sleeve and deep back opening.92%PA, 8%EA..
Маица КАНЗАС
Брз преглед

Маица КАНЗАС

890,00 мкд
Round neck t-shirt cup sleeve, in soft microfibre 92%PA 8%EA ..