pages

INTIMIDEA

Сортирај според:
Маица КРЕТА
Брз преглед

Маица КРЕТА

890,00 мкд
T-shirt with square plunged neckline and mid sleeves (92%PA,8%EA)..
Маица МИНОРКА
Брз преглед

Маица МИНОРКА

590,00 мкд
Маица МИНОРКА во двобоен мек микрофибер со длабоко деколте.Состав: 92% полиамид, 8% еластан..
Маица со градник ACTIVE -FIT
Брз преглед

Маица со градник ACTIVE -FIT

1.490,00 мкд
Sport camisole with built-in bra with highly stabilising effect. Technical model for high performance, elastic and resistant, suitable for every kind of sport with every weather.Skinny fitting to get freedom of movement...
Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА
 • попуст
 • -34%
Брз преглед

Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА

890,00 мкд 590,00 мкд
Maxi t-shirt, fine straps, round neck and lace applied.100% Polyamid..
Маица со чипка широки прерамки МИКРОВИСКОЗА
 • попуст
 • -34%
Брз преглед

Маица со чипка широки прерамки МИКРОВИСКОЗА

890,00 мкд 590,00 мкд
Maxi t-shirt, sleeveless, round neck and lace applied.100% Polyamid..
Маичка CARTOON
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка CARTOON

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка VICE VERSA
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка VICE VERSA

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка ЊУЈОРК Т/П
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка ЊУЈОРК Т/П

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка ЊУЈОРК Ш/П
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка ЊУЈОРК Ш/П

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка АТЛАНТИКО
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка АТЛАНТИКО

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка БАХИТИ
 • попуст
 • -47%
Брз преглед

Маичка БАХИТИ

660,00 мкд 350,00 мкд
Camisole with fine straps and lace pattern under breast  58% Polyamide38% Polyester 4% Elastane ..
Маичка без ракави BasicMan
Брз преглед

Маичка без ракави BasicMan

690,00 мкд
Round neck T-Shirt without sleeve92% PA 8% EA..
Маичка ВЕНЕЦИЈА
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка ВЕНЕЦИЈА

450,00 мкд 290,00 мкд
Маичка со тенки прерамки изработена од мек микрофибер.92% полиамид, 8% еластин..
Маичка КАСИЛИС
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка КАСИЛИС

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка МАРИНАРО
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка МАРИНАРО

450,00 мкд 290,00 мкд
Маичка од мек микрофибер во црвено бели линии со длабоко V деколте, гол грб и врзување на врат.Состав: 92% полиамид, 8% еластин..
Маичка моделирачка CONTROLBODY BASIC
Брз преглед

Маичка моделирачка CONTROLBODY BASIC

905,00 мкд
Моделирачка маичка за обликување на половината и стомакот со средна компресија ! Дава поддршка на грбот и помага за правилно држење! Со специјална долна завршна лента која не дозволува сукање! Идеална за секојдневна употреба!Camisole with fine straps, control and shaping with medium compression.COMPOSITION: 86% Nylon - 14% ElastanИзберете ја величината што ви договара согласно следнава табела..
Маичка на ситни риги
 • попуст
 • -46%
Брз преглед

Маичка на ситни риги

350,00 мкд 190,00 мкд
Canotta spaghetto millerighe..
Маичка ПАНАМА 50% памук
Брз преглед

Маичка ПАНАМА 50% памук

450,00 мкд
50% памук, 44% полиамид, 6% еластин..
Маичка РИБ
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка РИБ

450,00 мкд 290,00 мкд
Маичка на тенки прерамки со странични линии во боја.Fashionable seamless camisole in refined worked microfibre RIB.92%PA,8%EA..
Маичка со свиленкаста цветна бордура DAILY
Брз преглед

Маичка со свиленкаста цветна бордура DAILY

590,00 мкд
Camisole with fine straps in soft and silky microfibre 92%PA 8%EA   ..