pages

INTIMIDEA

Сортирај според:
Полуролка без ракави ЛОС АНЏЕЛЕС
Брз преглед

Полуролка без ракави ЛОС АНЏЕЛЕС

850,00 мкд
 High neck T-Shirt without sleeve.92%PA 8%EA..
Ролка без ракави ТОРОНТО
Брз преглед

Ролка без ракави ТОРОНТО

850,00 мкд
T-Shirt with turtle neck and sleeveless92%PA 8%EA..
Хеланки за фитнес Gym Line
Брз преглед

Хеланки за фитнес Gym Line

790,00 мкд
Low waist gym pants92% PA 8% EA..
Блуза со чипка ЛАВАЛ
Брз преглед

Блуза со чипка ЛАВАЛ

1.090,00 мкд
V neck T-Shirt long sleeves with lace92%PA 8%EA..
Хеланки кратки за фитнес
Брз преглед

Хеланки кратки за фитнес

530,00 мкд
Low waist gym pants92% PA 8% EA..
i-SOFT хеланки
Брз преглед

i-SOFT хеланки

950,00 мкд
I-Soft leggings 92%PA, 8%EAПатентиран технички материјал со мекост, топлина и текстура на природен материјал.Иновативниот и зимски микрофибер I-SOFT го чувствувате како кадифе на својата кожа, мек, лесен и топол!Својствата на овој префинет микрофибер се:- анти-бактериски и поради тоа хигиенски- екстра абсорбирачки- мек и отпорен- лесен за перење- не е волуменозен- брзо се суши за разлика од памуко..
Блуза со чипка СЕНТ ДЕНИЗ
Брз преглед

Блуза со чипка СЕНТ ДЕНИЗ

1.090,00 мкд
Deep round neck T-Shirt 3/4 sleeves with lace92%PA 8%EA..
Боксерки КОТОНЕ 65% памук
Брз преглед

Боксерки КОТОНЕ 65% памук

415,00 мкд
Boxer in pure cotton5%EA  13%PA   65%CO..
Маица COTONE YORK
Брз преглед

Маица COTONE YORK

690,00 мкд
Cotton t-shirt with round neckline and short sleeves, stripes pattern67% Cotton, 33% Polyamide ..
Полуролка VIENNA
  • попуст
  • -10%
Брз преглед

Полуролка VIENNA

990,00 мкд 890,00 мкд
High neck longsleeves t-shirt with oblique stripes.92%PA 8%EA..
Блуза со крагни ОКСФОРД
Брз преглед

Блуза со крагни ОКСФОРД

870,00 мкд
Shirt neck T-shirt, long sleeves92%PA 8%EA..
Маица МЕЛАНГЕ
Брз преглед

Маица МЕЛАНГЕ

690,00 мкд
T-SHIRT G/COLLO MELANGEMelange t-shirt with middle sleeves20% Polyester, 72% Polyamide, 8% Elastane..
Маица на V МЕЛАНГЕ
Брз преглед

Маица на V МЕЛАНГЕ

690,00 мкд
T-S V MELANGEMelange t-shirt with middle sleeves and V neckline20% Polyester,72% Polyamide, 8% Elastane..
Ролка VIENNA
Брз преглед

Ролка VIENNA

990,00 мкд
Turtleneck longsleeves t-shirt with degrade stripes92%PA 8%EA..
Блуза на "O" VENERE
Брз преглед

Блуза на "O" VENERE

850,00 мкд
T-shirt with deep round neckline and long sleeves,coloured horizontal stripes92% PA 8% EA..
Маица ПРЕСТОН
Брз преглед

Маица ПРЕСТОН

690,00 мкд
TRIO GIROCOLLO PRESTONMicrofibre t-shirt with round neckline and short sleeves, stripes pattern (92%PA,8%EA)..
Ролка VENERE
Брз преглед

Ролка VENERE

990,00 мкд
T-shirt with high neck neckline and long sleeves, coloured horizontal stripes92% PA 8% EA..
Ролка ЕМИЛИ (сјаен делукс микрофибер)
Брз преглед

Ролка ЕМИЛИ (сјаен делукс микрофибер)

990,00 мкд
High neck T-shirt with long sleeve and shining stripe US COLOR DELUXE MICROFIBRE OUTWARE..
Mаичка на тенки прерамки МЕЛАНГЕ
  • попуст
  • -36%
Брз преглед

Mаичка на тенки прерамки МЕЛАНГЕ

390,00 мкд 250,00 мкд
..
Доколенки ESSENTIAL 40DEN / 2 пара во кутија
Брз преглед

Доколенки ESSENTIAL 40DEN / 2 пара во кутија

110,00 мкд
SHEER WOMAN KNEE-HIGH WITH ELASTANE, MATT, COMFORT BAND..