pages

Категории

BASIC SILHOUETTE


Сортирај според:
Шорц SILHOUETTE EXTRA голема величина
Брз преглед

Шорц SILHOUETTE EXTRA голема величина

690,00 мкд
Моделирачки шорц од мек микрофибер и еластан со контрола врз стомакот. ЕКСТРА големи величини 48-54.INTIMIDEA SILHOUETTE EXTRA shaping short in soft microfibre and elasthane with tummy control.86% Poliammide, 14% Elastan..
Шорц SILHOUETTE
Брз преглед

Шорц SILHOUETTE

589,00 мкд
INTIMIDEA SILHOUETTE shaping short in soft microfibre and elasthane with tummy control. 86% Poliammide, 14% Elastan  ..