pages

Категории

CONTROLBODY YOUNG

CONTROLBODY YOUNG


ГЛАМУР за линијата CONTROLBODY YOUNG 

Многу трендовски модели и бои.
Ги прикрива недостатоците и ја истакнува силуетата.
Линија која постојано ги следи новите модни трендови со модели кои се секси и женствени благодарение на својставата за обликување и кои гарантираат стабилност во држењето на телото на сите жени.
Произведени од специјален еластичен материјал, моделите го обликуваат телото и овозможуваат врз нив да се носи тесна облека бидејќи имаат рамни рабови кои не се познаваат под облеката.


Сортирај според:
Хеланки моделирачки CONTROLBODY YOUNG
Брз преглед

Хеланки моделирачки CONTROLBODY YOUNG

1.490,00 мкд
Shaping leggings of soft microfibre with tummy control, push-up effect and high compression. Reinforced body.Хеланки моделирачки од мек микрофибер со контрола врз стомакот, подигачки ефект врз задникот и бутините и висока компресија.COMPOSITION/ СОСТАВ: 86% Nylon - 14% ElastanИзберете ја величината што ви договара согласно следнава табела: ..
Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG
Брз преглед

Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG

1.590,00 мкд
High waist, shaping and support leggings. High compression. Reinforced corset. Soft Microfibre.Хеланки со висок струк, со моделирачки и потпорен ефект. Висока компресија. Со појачан корсет. Мек микрофибер. COMPOSITION/ СОСТАВ: 73% Poliammide - 27% ElastanИзберете ја величината што ви договара согласно следнава табела:  ..