pages

Категории

ЗА ЖЕНИ

Напредно пребарување

Сортирај според:
i-SOFT Блуза на V
Брз преглед

i-SOFT Блуза на V

1.149,00 мкд
I-Soft  t-shirt with deep V neckline and long sleeve. 92%PA, 8%EAПатентиран технички материјал со мекост, топлина и текстура на природен материјал.Иновативниот и зимски микрофибер I-SOFT го чувствувате како кадифе на својата кожа, мек, лесен и топол!Својствата на овој префинет микрофибер се:- анти-бактериски и поради тоа хигиенски- екстра абсорбирачки- мек и отпорен- лесен за перење- не е вол..
Jeensy ModellingFIT
 • попуст
 • -26%
Брз преглед

Jeensy ModellingFIT

1.890,00 мкд 1.390,00 мкд
Jeensy ModellingFITJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да се..
Jeensy SlimFit LORELAI
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

Jeensy SlimFit LORELAI

1.590,00 мкд 1.190,00 мкд
Jeensy SlimFIT LorelaiJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да..
Jeensy SlimFit RORY
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

Jeensy SlimFit RORY

1.590,00 мкд 1.190,00 мкд
Jeensy SlimFIT RoryJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да се..
Jeensy SuperFit STRAPPI
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

Jeensy SuperFit STRAPPI

1.790,00 мкд 1.340,00 мкд
Jeensy SuperFIT StrappiJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема д..
PERT Маичка на тенки прерамки
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

PERT Маичка на тенки прерамки

389,00 мкд 290,00 мкд
..
Блуза СПАРТА
Брз преглед

Блуза СПАРТА

990,00 мкд
T-shirt with square plunged neckline and long sleeve92%PA 8%EA..
Боди ROMBI
Брз преглед

Боди ROMBI

790,00 мкд
Боди полуролка без ракави од мек микрофибер и еластан со ромбови.Body with high neck, sleeveless. Fashionable seamless in microfibre and elastan.89% PA 8%EA 3% CO..
Боди долг ракав АНИСТОН
Брз преглед

Боди долг ракав АНИСТОН

1.090,00 мкд
Body with deep V neckline and long sleeve89% PA 8%EA 3% CO..
Боди ролка ДОЛЧЕВИТА
Брз преглед

Боди ролка ДОЛЧЕВИТА

1.190,00 мкд
High neck body hook and eye89% PA 8%EA 3% CO..
Боди ролка краток ракав КАРОЛИН
Брз преглед

Боди ролка краток ракав КАРОЛИН

990,00 мкд
BODY CAROLINE (92%PA,8%EA)..
Боди ролка на риги
 • попуст
 • -50%
Брз преглед

Боди ролка на риги

990,00 мкд 498,00 мкд
Боди ролка со долги ракави од мек микрофибер и еластан со линии.Body with turtle neck, long sleeves. Fashionable seamless in microfibre and elastan.89% PA 8%EA 3% CO..
Боди со широки прерамки
Брз преглед

Боди со широки прерамки

790,00 мкд
Large strap body hook and eye89% PA 8%EA 3% CO..
ГРАДНИК JAMAJKA
Брз преглед

ГРАДНИК JAMAJKA

150,00 мкд
Triangular bra in soft microfibre 92%PA 8%EA..
Градник SILHOUETTE со чипка
Брз преглед

Градник SILHOUETTE со чипка

750,00 мкд
Anatomic bra SILHOUETTE with lace applied. With wide straps, gives support without underwire. Enhances the silhouette. Doesn't leave marks and is wash resistant.Анатомски градник со широки прерамки без жица и чипка. Ја истакнува силуетата, не остава траги и е отпорен на често перење.81%PA 19%EA..
Градник анатомски KITA
Брз преглед

Градник анатомски KITA

490,00 мкд
Анатомски градник со широки прерамки без жица. Ја истакнува силуетата, не остава траги и е отпорен на често перење.Anatomic bra KITA. With wide straps, gives support without underwire. Enhances the silhouette. Doesn't leave marks and is wash resistant.81%PA 19%EA..
Градник АНТИЛЕ на тенки прерамки
Брз преглед

Градник АНТИЛЕ на тенки прерамки

330,00 мкд
Fine straps bra with delicate support 92%PA 8%EA..
Градник АУРОРА
Брз преглед

Градник АУРОРА

350,00 мкд
..
Градник без прерамки GEORGIA
Брз преглед

Градник без прерамки GEORGIA

280,00 мкд
Microfiber plain bandeau   92%PA, 8%EA   ..
Градник ДАФНЕ
Брз преглед

Градник ДАФНЕ

350,00 мкд
..