pages

Категории

Блузи долг ракав


Сортирај според:
i-SOFT Блуза на V
Брз преглед

i-SOFT Блуза на V

1.149,00 мкд
I-Soft  t-shirt with deep V neckline and long sleeve. 92%PA, 8%EAПатентиран технички материјал со мекост, топлина и текстура на природен материјал.Иновативниот и зимски микрофибер I-SOFT го чувствувате како кадифе на својата кожа, мек, лесен и топол!Својствата на овој префинет микрофибер се:- анти-бактериски и поради тоа хигиенски- екстра абсорбирачки- мек и отпорен- лесен за перење- не е вол..
Блуза СПАРТА
Брз преглед

Блуза СПАРТА

990,00 мкд
T-shirt with square plunged neckline and long sleeve92%PA 8%EA..
Туника LUCILLA
  • попуст
  • -54%
Брз преглед

Туника LUCILLA

1.490,00 мкд 690,00 мкд
LUCILLA Soft t-shirt with falling ribbon, three quarter sleeves.100% Polyamid..
Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА
  • попуст
  • -25%
Брз преглед

Туника со чипка МИКРОВИСКОЗА

1.190,00 мкд 890,00 мкд
Maxi t-shirt, long sleeves, round neck and lace applied.100% Polyamid..
i-SOFT Блуза на О
Брз преглед

i-SOFT Блуза на О

1.149,00 мкд
I-Soft t-shirt with deep round neckline and long sleeves. 92%PA, 8%EAПатентиран технички материјал со мекост, топлина и текстура на природен материјал.Иновативниот и зимски микрофибер I-SOFT го чувствувате како кадифе на својата кожа, мек, лесен и топол!Својствата на овој префинет микрофибер се:- анти-бактериски и поради тоа хигиенски- екстра абсорбирачки- мек и отпорен- лесен за перење- не е волу..
Блуза БАРСЕЛОНА
Брз преглед

Блуза БАРСЕЛОНА

990,00 мкд
Блуза на "V" 3/4 ракави БАРСЕЛОНАDeep V neck T-Shirt, 3/4 sleeves.92% PA 8% EA..
Блуза на "V" АЛАБАМА
Брз преглед

Блуза на "V" АЛАБАМА

990,00 мкд
T-shirt "V" neck long sleeve92%PA 8%EA..
Блуза на "O" ДАКОТА
Брз преглед

Блуза на "O" ДАКОТА

990,00 мкд
T-Shirt with low neckline long sleeve92%PA 8%EA..
Блуза со чипка ЛАВАЛ
Брз преглед

Блуза со чипка ЛАВАЛ

1.090,00 мкд
V neck T-Shirt long sleeves with lace92%PA 8%EA..
Блуза со чипка СЕНТ ДЕНИЗ
Брз преглед

Блуза со чипка СЕНТ ДЕНИЗ

1.090,00 мкд
Deep round neck T-Shirt 3/4 sleeves with lace92%PA 8%EA..
Блуза со крагни ОКСФОРД
Брз преглед

Блуза со крагни ОКСФОРД

870,00 мкд
Shirt neck T-shirt, long sleeves92%PA 8%EA..
Блуза на "O" VENERE
Брз преглед

Блуза на "O" VENERE

850,00 мкд
T-shirt with deep round neckline and long sleeves,coloured horizontal stripes92% PA 8% EA..
Блуза со раглан ракави GINEVRA
Брз преглед

Блуза со раглан ракави GINEVRA

850,00 мкд
Raglan longsleeves T-Shirt pied-de-poule design bi-colour92% PA 8% EA..
Блуза од бамбус МОНТАНА
  • попуст
  • -27%
Брз преглед

Блуза од бамбус МОНТАНА

890,00 мкд 650,00 мкд
Natural soft bamboo outwear T-shirt70% bamboo fibre, 24% polyamid, 6% elastanБамбусот како природен материјал e помек од памукот, со текстура слична на мешавина од кашмир и свила. Поради микро празнините абсорбира двапати повеќе вода од памукот, а истовремено овозможува и далеку подобра вентилација. Био-агентот (bamboo kun) ги одбива бактериите подалеку од ткаенината. Облеката од бамбусов материја..
Блуза памучна со испакнати линии СВЕЗИЈА
  • попуст
  • -27%
Брз преглед

Блуза памучна со испакнати линии СВЕЗИЈА

890,00 мкд 650,00 мкд
Deep round neck longsleeves cotton t-shirt, embossed fabric(50%CO,44%PA,6%EA)..