pages

Категории

Боди


Сортирај според:
Боди ROMBI
Брз преглед

Боди ROMBI

790,00 мкд
Боди полуролка без ракави од мек микрофибер и еластан со ромбови.Body with high neck, sleeveless. Fashionable seamless in microfibre and elastan.89% PA 8%EA 3% CO..
Боди долг ракав АНИСТОН
Брз преглед

Боди долг ракав АНИСТОН

1.090,00 мкд
Body with deep V neckline and long sleeve89% PA 8%EA 3% CO..
Боди ролка ДОЛЧЕВИТА
Брз преглед

Боди ролка ДОЛЧЕВИТА

1.190,00 мкд
High neck body hook and eye89% PA 8%EA 3% CO..
Боди ролка краток ракав КАРОЛИН
Брз преглед

Боди ролка краток ракав КАРОЛИН

990,00 мкд
BODY CAROLINE (92%PA,8%EA)..
Боди ролка на риги
  • попуст
  • -50%
Брз преглед

Боди ролка на риги

990,00 мкд 498,00 мкд
Боди ролка со долги ракави од мек микрофибер и еластан со линии.Body with turtle neck, long sleeves. Fashionable seamless in microfibre and elastan.89% PA 8%EA 3% CO..
Боди со широки прерамки
Брз преглед

Боди со широки прерамки

790,00 мкд
Large strap body hook and eye89% PA 8%EA 3% CO..