pages

Категории

Ролки


Сортирај според:
Полуролка КОЛОРАДО
Брз преглед

Полуролка КОЛОРАДО

990,00 мкд
High neck with long sleeve92%PA 8%EA..
Ролка ШАРЛОТА
Брз преглед

Ролка ШАРЛОТА

890,00 мкд
High neck T-shirt, half sleeves92%PA 8%EA..
i-SOFT Полуролка
Брз преглед

i-SOFT Полуролка

1.149,00 мкд
I-Soft turtle-neck t-shirt with long sleeves. 92%PA, 8%EAПатентиран технички материјал со мекост, топлина и текстура на природен материјал.Иновативниот и зимски микрофибер I-SOFT го чувствувате како кадифе на својата кожа, мек, лесен и топол!Својствата на овој префинет микрофибер се:- анти-бактериски и поради тоа хигиенски- екстра абсорбирачки- мек и отпорен- лесен за перење- не е волуменозен- брз..
Полуролка 3/4 ракави МЕДИСОН
Брз преглед

Полуролка 3/4 ракави МЕДИСОН

990,00 мкд
Turtle neck T-shirt 3/4 sleeve92%PA 8%EA..
Ролка НЕВАДА
Брз преглед

Ролка НЕВАДА

990,00 мкд
Turtle neck T-Shirt long sleeve92%PA 8%EA..
Полуролка без ракави MARSEILLE
Брз преглед

Полуролка без ракави MARSEILLE

850,00 мкд
Sleeveless high neck T-Shirt with lace92%PA 8%EA..
Полуролка без ракави ЛОС АНЏЕЛЕС
Брз преглед

Полуролка без ракави ЛОС АНЏЕЛЕС

850,00 мкд
 High neck T-Shirt without sleeve.92%PA 8%EA..
Ролка без ракави ТОРОНТО
Брз преглед

Ролка без ракави ТОРОНТО

850,00 мкд
T-Shirt with turtle neck and sleeveless92%PA 8%EA..
Полуролка VIENNA
  • попуст
  • -10%
Брз преглед

Полуролка VIENNA

990,00 мкд 890,00 мкд
High neck longsleeves t-shirt with oblique stripes.92%PA 8%EA..
Ролка VIENNA
Брз преглед

Ролка VIENNA

990,00 мкд
Turtleneck longsleeves t-shirt with degrade stripes92%PA 8%EA..
Ролка VENERE
Брз преглед

Ролка VENERE

990,00 мкд
T-shirt with high neck neckline and long sleeves, coloured horizontal stripes92% PA 8% EA..
Ролка ЕМИЛИ (сјаен делукс микрофибер)
Брз преглед

Ролка ЕМИЛИ (сјаен делукс микрофибер)

990,00 мкд
High neck T-shirt with long sleeve and shining stripe US COLOR DELUXE MICROFIBRE OUTWARE..
Ролка СЕНТ МОРИЦ
Брз преглед

Ролка СЕНТ МОРИЦ

890,00 мкд
Ribbed T-Shirt, turtle neck, half sleeves92% PA 8% EA..
Ролка памучна со срце ВИКТОРИЈА
  • попуст
  • -30%
Брз преглед

Ролка памучна со срце ВИКТОРИЈА

990,00 мкд 690,00 мкд
Turtleneck longsleeves cotton t-shirt with stripes and heart (65%CO,30%PA,5%EA)..
Полуролка ХАРМОНИ со 30% мерино волна
Брз преглед

Полуролка ХАРМОНИ со 30% мерино волна

1.200,00 мкд
ПРОИЗВОДОТ Е СЛИЧЕН КАКО НА ФОТОГРАФИЈАТА - БЛУЗАТА Е ПОЛУРОЛКА, А НЕ СО О-ОТВОР!Merino wool t-shirt with high neck and rhombus pattern30% MERINO WOOL, 70%POLYAMID..