pages

Категории

Сет маичка+слип


Сортирај според:
Сет градник + слип ГЛИТЕР
Брз преглед

Сет градник + слип ГЛИТЕР

590,00 мкд
Сет градник+слип со низок струк од мек и нежен микрофибер на линии како што е моделот на сликата. Градникот е без жица со механизам за закопчување и можност за подесување на должината на прерамките. ..
Сет градник+танга ESTEVA
Брз преглед

Сет градник+танга ESTEVA

580,00 мкд
Bra with animal printing and lace applied+Low waist string with animal printing and lace applied. 92% Polyamide 8% Elastane + 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип ABEL
Брз преглед

Сет маичка+слип ABEL

990,00 мкд
Camisole with wide straps, lace on the neckline andembroidery effect under breast+Low waist brief with cotton gusset, embroidery effectand lace applied58% Polyamide38% Polyester4% Elastane+55% Polyamide38% Polyester4% Elastane3% Cotton..
Сет маичка+слип DERICIA
Брз преглед

Сет маичка+слип DERICIA

990,00 мкд
Camisole with fine straps, squared neck and lace applied,broderie anglaise pattern  + Low waist brief with cotton gusset, broderie anglaise pattern with bow applied92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип SALLI
Брз преглед

Сет маичка+слип SALLI

750,00 мкд
92% Polyamid8% Elastane..
Сет маичка+слип БАХИТИ
 • попуст
 • -20%
Брз преглед

Сет маичка+слип БАХИТИ

990,00 мкд 790,00 мкд
Camisole with fine strap and lace pattern under breast  + Brief with cotton gusset and ribs pattern 58% Polyamide38% Polyester 4% Elastane 58% Polyamide 35% Polyester4% Elastane 3% Cotton..
Сет маичка+слип ВЕРА
 • попуст
 • -15%
Брз преглед

Сет маичка+слип ВЕРА

690,00 мкд 590,00 мкд
Camisole with large straps and all-over flower pattern.  + Low waist brief with cotton gusset and all-over flower pattern.92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип ЖИНЕТ
 • попуст
 • -21%
Брз преглед

Сет маичка+слип ЖИНЕТ

748,00 мкд 590,00 мкд
Camisole with fine straps, small hearts pattern on the upper part and bow applied  + Low waist brief with cotton gusset, small heartspattern and bow applied.92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип ИЗИС
Брз преглед

Сет маичка+слип ИЗИС

990,00 мкд
Camisole with fine strap and squared neckline, honeycomb pattern and lace applied on the neck  + Low waist brief with cotton gussett, honeycomb pattern and bow applied92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип НОРА
Брз преглед

Сет маичка+слип НОРА

820,00 мкд
Сет маичка+слип НОРА од мек таслан - модерна, иновативна и високо квалитетна микрофибер ткаенина, која е цврста, издржлива и дава чувство како да носите памук на себе, а сепак ги поседува предностите на напредната фибер технологија. Лесна е, не ја задржува влагата на кожата, брзо се суши и кожата дише.92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип со чипка ПАРИЏИ
Брз преглед

Сет маичка+слип со чипка ПАРИЏИ

990,00 мкд
Camisole with lace applied on the neckline and shoulders+Low waist brief with anti-bacterial gusset andlace applied on the waistband92% Polyamide8% Elastane..
Сет памучен градник+слип СИЛИКВА
Брз преглед

Сет памучен градник+слип СИЛИКВА

590,00 мкд
80%COTTON, 15%POLYAMID, 5%ELASTAN ..
Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON
 • попуст
 • -20%
Брз преглед

Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON

990,00 мкд 790,00 мкд
INTIMIDEA Cotton large stap camisole  + Women's midi slip, soft cotton on the skin80%CO, 15%PA, 5%EA..
СЕТ Маица со цветен дизајн+шорц КОРЗИКА
 • попуст
 • -23%
Брз преглед

СЕТ Маица со цветен дизајн+шорц КОРЗИКА

850,00 мкд 650,00 мкд
T-shirt with middle sleeve and deep V neckline, all over flower printing+short92%PA, 8%EA..
Сет маичка на тенки прерамки + танга CORSICA PIKASSO
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Сет маичка на тенки прерамки + танга CORSICA PIKASSO

690,00 мкд 390,00 мкд
INTIMIDEA Camisole with spaghetti straps and round neckline, all over printing + String with knitted gusset, invisible finishingall-over printing92% Polyamide, 8% Elastane..
Сет маичка на тенки прерамки + танга CORSICA ZIGZAG
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Сет маичка на тенки прерамки + танга CORSICA ZIGZAG

690,00 мкд 390,00 мкд
INTIMIDEA Camisole with spaghetti straps and round neckline, all over printing + String with knitted gusset, invisible finishingall-over printing92% Polyamide, 8% Elastane..
Set fine strap camisole+slip NATURALIA
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Set fine strap camisole+slip NATURALIA

690,00 мкд 390,00 мкд
Cotton camisole with spaghetti straps and round neckline & Cotton low waist brief with knitted gusset55% Cotton40% Polyamide5% Elastane ..
Сет маичка на тенки прерамки+танга НАТУРАЛИА
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Сет маичка на тенки прерамки+танга НАТУРАЛИА

690,00 мкд 390,00 мкд
Cotton camisole with spaghetti straps and round neckline & Cotton low waist string with knitted gusset55% Cotton40% Polyamide5% Elastane ..
Сет маичка на широки прерамки+танга ПАЛМАС
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Сет маичка на широки прерамки+танга ПАЛМАС

690,00 мкд 390,00 мкд
Camisole with large straps and round neckline, three colours flower design+Low waist thong with cotton gusset, threecolours flower design(92% Polyamide, 8% Elastane)..
Сет маичка памучна со тенки прерамки + слип РЕГИНА
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Сет маичка памучна со тенки прерамки + слип РЕГИНА

690,00 мкд 390,00 мкд
Fine strap cotton camisole with all over small flowers+Hipster cotton slip, all over smallflowers, cotton gusset(50%CO,44%PA,6%EA)..