pages

Туника LUCILLA

Туника LUCILLA

1.490,00 мкд 690,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 585,00 мкд
Цена во наградни поени: 1490

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 211983

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 LUCILLA Soft t-shirt with falling ribbon, three quarter sleeves.

100% Polyamid


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро