pages

Градник со свиленкаста цветна бордура

Градник со свиленкаста цветна бордура

890,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 754,00 мкд
Цена во наградни поени: 890

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 110678

Наградни поени: 45

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Silhouette bra con jacqard with fine straps in soft and silky microfibre

92%PA 8%EAНапиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро