pages

Маичка БАХИТИ

Маичка БАХИТИ

660,00 мкд 350,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 297,00 мкд
Цена во наградни поени: 660

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 211990

Наградни поени: 15

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Camisole with fine straps and lace pattern under breast  

58% Polyamide
38% Polyester 
4% Elastane 

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро