pages

Маичка РИБ

Маичка РИБ

450,00 мкд 290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 246,00 мкд
Цена во наградни поени: 390

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 210737

Наградни поени: 20

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Маичка на тенки прерамки со странични линии во боја.

Fashionable seamless camisole in refined worked microfibre RIB.


92%PA,8%EA


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро