pages

Килоти со свиленкаста цветна бордура LIGHT

Килоти со свиленкаста цветна бордура LIGHT

290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 246,00 мкд
Цена во наградни поени: 290
2 или повеќе 270,00 мкд 3 или повеќе 250,00 мкд

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 311759

Наградни поени: 15

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Culotte LIGHT with silky design

92%PA 8%EA

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро