pages

Фустан од бамбус ESPERIA

Фустан од бамбус ESPERIA

1.790,00 мкд 1.100,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 932,00 мкд
Цена во наградни поени: 1790

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 810113

Наградни поени: 90

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 

Mini vest with long sleeves, round neck of soft bamboo.

70% BAMBOO, 24%POLYAMIDE, 6% ELASTANE

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро