pages

Мидер фустан CONTROLBODY GOLD
  • Мидер фустан CONTROLBODY GOLD
  • Мидер фустан CONTROLBODY GOLD
  • Мидер фустан CONTROLBODY GOLD

Мидер фустан CONTROLBODY GOLD

1.350,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.144,00 мкд
Цена во наградни поени: 1350

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 810054

Наградни поени: 65

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 
Shaping and control dress with mild compression. Soft microfibre with jacquard panelled. 

Фустан за обликување на телото со средна компресија. Мек микрофибер и украсна плетка. 

COMPOSITION: 86% Nylon - 14% Elastan 

Изберете ја величината што ви договара согласно следнава табела:

  

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро