pages

Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG
  • Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG
  • Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG
  • Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG

Хеланки со висок струк CONTROLBODY YOUNG

1.590,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.348,00 мкд
Цена во наградни поени: 1590

2 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 610127

Наградни поени: 80

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 
High waist, shaping and support leggings. High compression. Reinforced corset. Soft Microfibre.

Хеланки со висок струк, со моделирачки и потпорен ефект. Висока компресија. Со појачан корсет. Мек микрофибер. 

COMPOSITION/ СОСТАВ: 73% Poliammide - 27% Elastan


Изберете ја величината што ви договара согласно следнава табела:

  
Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро