pages

Специјални понуди

Сортирај според:
Фустан од бамбус ESPERIA
 • попуст
 • -39%
Брз преглед

Фустан од бамбус ESPERIA

1.790,00 мкд 1.100,00 мкд
Mini vest with long sleeves, round neck of soft bamboo.70% BAMBOO, 24%POLYAMIDE, 6% ELASTANE..
Фустан од бамбус ZIRA
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Фустан од бамбус ZIRA

1.970,00 мкд 1.100,00 мкд
Bamboo mini-dress with soft neck, long sleeve and laceapplied on the bottom.62% BAMBOO, 38% ELASTANE..
Боди ролка на риги
 • попуст
 • -50%
Брз преглед

Боди ролка на риги

990,00 мкд 498,00 мкд
Боди ролка со долги ракави од мек микрофибер и еластан со линии.Body with turtle neck, long sleeves. Fashionable seamless in microfibre and elastan.89% PA 8%EA 3% CO..
Маичка БАХИТИ
 • попуст
 • -47%
Брз преглед

Маичка БАХИТИ

660,00 мкд 350,00 мкд
Camisole with fine straps and lace pattern under breast  58% Polyamide38% Polyester 4% Elastane ..
Маичка на ситни риги
 • попуст
 • -46%
Брз преглед

Маичка на ситни риги

350,00 мкд 190,00 мкд
Canotta spaghetto millerighe..
Маичка РИБ
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка РИБ

450,00 мкд 290,00 мкд
Маичка на тенки прерамки со странични линии во боја.Fashionable seamless camisole in refined worked microfibre RIB.92%PA,8%EA..
Маичка ВЕНЕЦИЈА
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка ВЕНЕЦИЈА

450,00 мкд 290,00 мкд
Маичка со тенки прерамки изработена од мек микрофибер.92% полиамид, 8% еластин..
Jeensy ModellingFIT
 • попуст
 • -26%
Брз преглед

Jeensy ModellingFIT

1.890,00 мкд 1.390,00 мкд
Jeensy ModellingFITJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да се..
Jeensy SlimFit LORELAI
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

Jeensy SlimFit LORELAI

1.590,00 мкд 1.190,00 мкд
Jeensy SlimFIT LorelaiJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да..
Jeensy SlimFit RORY
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

Jeensy SlimFit RORY

1.590,00 мкд 1.190,00 мкд
Jeensy SlimFIT RoryJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да се..
Jeensy SuperFit STRAPPI
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

Jeensy SuperFit STRAPPI

1.790,00 мкд 1.340,00 мкд
Jeensy SuperFIT StrappiJeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема д..
Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА
 • попуст
 • -34%
Брз преглед

Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА

890,00 мкд 590,00 мкд
Maxi t-shirt, fine straps, round neck and lace applied.100% Polyamid..
Маица со чипка широки прерамки МИКРОВИСКОЗА
 • попуст
 • -34%
Брз преглед

Маица со чипка широки прерамки МИКРОВИСКОЗА

890,00 мкд 590,00 мкд
Maxi t-shirt, sleeveless, round neck and lace applied.100% Polyamid..
PERT Маичка на тенки прерамки
 • попуст
 • -25%
Брз преглед

PERT Маичка на тенки прерамки

389,00 мкд 290,00 мкд
..
Сет маичка+слип БАХИТИ
 • попуст
 • -20%
Брз преглед

Сет маичка+слип БАХИТИ

990,00 мкд 790,00 мкд
Camisole with fine strap and lace pattern under breast  + Brief with cotton gusset and ribs pattern 58% Polyamide38% Polyester 4% Elastane 58% Polyamide 35% Polyester4% Elastane 3% Cotton..
Сет маичка+слип ЖИНЕТ
 • попуст
 • -21%
Брз преглед

Сет маичка+слип ЖИНЕТ

748,00 мкд 590,00 мкд
Camisole with fine straps, small hearts pattern on the upper part and bow applied  + Low waist brief with cotton gusset, small heartspattern and bow applied.92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет маичка+слип ВЕРА
 • попуст
 • -15%
Брз преглед

Сет маичка+слип ВЕРА

690,00 мкд 590,00 мкд
Camisole with large straps and all-over flower pattern.  + Low waist brief with cotton gusset and all-over flower pattern.92% Polyamide 8% Elastane 89% Polyamide 8% Elastane 3% Cotton ..
Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON
 • попуст
 • -20%
Брз преглед

Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON

990,00 мкд 790,00 мкд
INTIMIDEA Cotton large stap camisole  + Women's midi slip, soft cotton on the skin80%CO, 15%PA, 5%EA..
Слип ХАВАИ
 • попуст
 • -42%
Брз преглед

Слип ХАВАИ

260,00 мкд 150,00 мкд
Slip with cotton gusset89%PA 8%EA 3%CO..
Туника LUCILLA
 • попуст
 • -54%
Брз преглед

Туника LUCILLA

1.490,00 мкд 690,00 мкд
LUCILLA Soft t-shirt with falling ribbon, three quarter sleeves.100% Polyamid..