pages

Специјални понуди

Сортирај според:
Маица MAYSSA
 • попуст
 • -34%
Брз преглед

Маица MAYSSA

890,00 мкд 590,00 мкд
T-shirt with wide strap and back white cross.92%PA, 8%EA..
Маичка АТЛАНТИКО
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка АТЛАНТИКО

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка CARTOON
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка CARTOON

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка КАСИЛИС
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка КАСИЛИС

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка МАРИНАРО
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка МАРИНАРО

450,00 мкд 290,00 мкд
Маичка од мек микрофибер во црвено бели линии со длабоко V деколте, гол грб и врзување на врат.Состав: 92% полиамид, 8% еластин..
Маичка ЊУЈОРК Т/П
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка ЊУЈОРК Т/П

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка ЊУЈОРК Ш/П
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка ЊУЈОРК Ш/П

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Маичка VICE VERSA
 • попуст
 • -35%
Брз преглед

Маичка VICE VERSA

450,00 мкд 290,00 мкд
..
Фустан од мерино волна MATISSE
 • попуст
 • -44%
Брз преглед

Фустан од мерино волна MATISSE

1.970,00 мкд 1.100,00 мкд
Merino wool dress. Big cowl neck, raglan sleeve andribbed pattern.30% MERINO WOOL, 70% POLYAMIDE..
Хеланки капри SUMMER
 • попуст
 • -40%
Брз преглед

Хеланки капри SUMMER

990,00 мкд 590,00 мкд
 Capri leggings with all over printed Jegging.60%PE, 21%PA,19%EA..
Хеланки со спуштен џеб ZALIKI
 • попуст
 • -28%
Брз преглед

Хеланки со спуштен џеб ZALIKI

1.380,00 мкд 990,00 мкд
 INTIMIDEA Jegging with low crotch and front pocket.74%PA, 24%PE,2%EA GRIGIO MELANGE92%PA, 8%EA..
Полуролка VIENNA
 • попуст
 • -10%
Брз преглед

Полуролка VIENNA

990,00 мкд 890,00 мкд
High neck longsleeves t-shirt with oblique stripes.92%PA 8%EA..
Mаичка на тенки прерамки МЕЛАНГЕ
 • попуст
 • -36%
Брз преглед

Mаичка на тенки прерамки МЕЛАНГЕ

390,00 мкд 250,00 мкд
..
Блуза од бамбус МОНТАНА
 • попуст
 • -27%
Брз преглед

Блуза од бамбус МОНТАНА

890,00 мкд 650,00 мкд
Natural soft bamboo outwear T-shirt70% bamboo fibre, 24% polyamid, 6% elastanБамбусот како природен материјал e помек од памукот, со текстура слична на мешавина од кашмир и свила. Поради микро празнините абсорбира двапати повеќе вода од памукот, а истовремено овозможува и далеку подобра вентилација. Био-агентот (bamboo kun) ги одбива бактериите подалеку од ткаенината. Облеката од бамбусов материја..
Ролка памучна со срце ВИКТОРИЈА
 • попуст
 • -30%
Брз преглед

Ролка памучна со срце ВИКТОРИЈА

990,00 мкд 690,00 мкд
Turtleneck longsleeves cotton t-shirt with stripes and heart (65%CO,30%PA,5%EA)..
Блуза памучна со испакнати линии СВЕЗИЈА
 • попуст
 • -27%
Брз преглед

Блуза памучна со испакнати линии СВЕЗИЈА

890,00 мкд 650,00 мкд
Deep round neck longsleeves cotton t-shirt, embossed fabric(50%CO,44%PA,6%EA)..
Блуза памучна со срце ВИКТОРИЈА
 • попуст
 • -27%
Брз преглед

Блуза памучна со срце ВИКТОРИЈА

890,00 мкд 650,00 мкд
V neck longsleeves cotton t-shirt with stripes and heart(65%CO,30%PA,5%EA)..
Маичка ДАМАСКО
 • попуст
 • -36%
Брз преглед

Маичка ДАМАСКО

390,00 мкд 250,00 мкд
Fine strap cotton camisole with ribs and rhombs(50%CO,44%PA,6%EA)..
СЕТ Маица со цветен дизајн+шорц КОРЗИКА
 • попуст
 • -23%
Брз преглед

СЕТ Маица со цветен дизајн+шорц КОРЗИКА

850,00 мкд 650,00 мкд
T-shirt with middle sleeve and deep V neckline, all over flower printing+short92%PA, 8%EA..
Маичка ЛОЗАНА со срма
 • попуст
 • -36%
Брз преглед

Маичка ЛОЗАНА со срма

390,00 мкд 250,00 мкд
Fine strap camisole 92% PA, 8%EA..