pages

Jeensy SlimFit LORELAI
  • Jeensy SlimFit LORELAI
  • Jeensy SlimFit LORELAI
  • Jeensy SlimFit LORELAI
  • Jeensy SlimFit LORELAI
  • Jeensy SlimFit LORELAI
  • Jeensy SlimFit LORELAI

Jeensy SlimFit LORELAI

1.590,00 мкд 1.190,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.009,00 мкд
Цена во наградни поени: 1590

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 610347

Наградни поени: 90

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Jeensy SlimFIT Lorelai

Jeensy е иновативен производ којшто го нуди комфорот на хеланките но со дизајн на деним џинс. Иновативната ткаенина којашто содржи и 30% памук гарантира многу поголема отпорност на перење од онаа на џинсот. Можете и сами да направите едноставен тест: земете парче бела ткаенина и истријте го вашиот џинс (фармерки). Во 95% од случаите парчето ткаенина ќе се обои. Но ова нема да се случи со Jeensy. Вашата гарнитура или столици ќе останат чисти. Моделите претставуваат репродукција на традиционалниот деним (вистински џебови, дизајн на каиш, ефекти на излитеност, штепови и искинатици). Линијата е произведена со специјална безрабна технологија и тешко може да се имитира. I-BAND е патентиран систем за да се гарантира највисоко ниво на удобност, што ги прави Jeensy уникатни производи.


Jeensy SlimFIT Lorelai нуди визуелно подигање на задникот и моделирање на облините без премногу стегање. Идеални се за оние кои што преферираат комфорт и го сакаат класичниот дизајн на слим фит фармерки со ефект на излитеност. Ги има на располагање во светло сина и сива варијанта како и во S/M=36-38, M/L=40-42 величини.
Ефект на ОЦРТУВАЊЕ НА ЗАДНИЦАТА

Специјалниот дизајн на Jeensy SuperFIT ја дефинира задницата создавајќи ефект на подигната задница, оцртувајќи ги облините на најдобар можен начин.


Ефект на МОДЕЛИРАЊЕ

Високо квалитетниот материјал заедно со посебна техника на изработка на стратешките позиции на телото овозможуваат ефект на измазнување и моделирање на колковите и бутините.I-BAND

I-BAND е патентиран систем којшто овозможува совршено прилагодување на половината.
I-BAND е висока лента којашто гарантира совршено прилагодување на половината без никакви копчиња, со што се избегнува Jeensy да паѓаат надолу.Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро