pages

Маичка ВЕНЕЦИЈА

Маичка ВЕНЕЦИЈА

450,00 мкд 290,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 246,00 мкд
Цена во наградни поени: 390

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 210961/963

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Маичка со тенки прерамки изработена од мек микрофибер.

92% полиамид, 8% еластин

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро