pages

Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА
  • Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА
  • Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА
  • Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА
  • Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА

Маица со чипка тенки прерамки МИКРОВИСКОЗА

890,00 мкд 590,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 500,00 мкд
Цена во наградни поени: 890

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 212170

Наградни поени: 45

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Maxi t-shirt, fine straps, round neck and lace applied.

100% Polyamid


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро