pages

Подфустан мидер CONTROLBODY PLUS
  • Подфустан мидер CONTROLBODY PLUS
  • Подфустан мидер CONTROLBODY PLUS
  • Подфустан мидер CONTROLBODY PLUS

Подфустан мидер CONTROLBODY PLUS

1.680,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 1.424,00 мкд
Цена во наградни поени: 1680

1 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 810135

Наградни поени: 80

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 
Undergarment with fine removable straps, strong compression.

Подфустан сo тенки прерамки кои може да се одстранат. Силна компресија. 

COMPOSITION: 73% Nylon - 27% Elastan


Изберете ја величината што ви договара согласно следнава табела:

  
Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро