pages

Сет памучен градник+слип YOU&ME COTTON

Сет памучен градник+слип YOU&ME COTTON

650,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 551,00 мкд
Цена во наградни поени: 650

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 110272/310812

Наградни поени: 32

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Cotton bra, natural comfort on the skin (80%CO, 15%PA, 5%EA)

Hipster slip, soft cotton on the skin, extra comfort and hygienic (80%CO, 15%PA, 5%EA)

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро

set