pages

Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON
  • Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON
  • Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON

Сет памучни маичка+слип YOU&ME COTTON

990,00 мкд 790,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 670,00 мкд
Цена во наградни поени: 990

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 210730/310811

Наградни поени: 33

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 INTIMIDEA 

  • Cotton large stap camisole  + Women's midi slip, soft cotton on the skin

80%CO, 15%PA, 5%EA

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро