pages

Сет маичка+слип БАХИТИ
  • Сет маичка+слип БАХИТИ
  • Сет маичка+слип БАХИТИ
  • Сет маичка+слип БАХИТИ

Сет маичка+слип БАХИТИ

990,00 мкд 790,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 670,00 мкд
Цена во наградни поени: 990

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 211990/311644

Наградни поени: 33

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Camisole with fine strap and lace pattern under breast  + Brief with cotton gusset and ribs pattern 

58% Polyamide
38% Polyester 
4% Elastane 

58% Polyamide 
35% Polyester
4% Elastane 
3% Cotton

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро