pages

Сет маичка+слип ЖИНЕТ
  • Сет маичка+слип ЖИНЕТ
  • Сет маичка+слип ЖИНЕТ
  • Сет маичка+слип ЖИНЕТ

Сет маичка+слип ЖИНЕТ

748,00 мкд 590,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 500,00 мкд
Цена во наградни поени: 749

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 211953/311506

Наградни поени: 38

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Camisole with fine straps, small hearts pattern on the upper part and bow applied  + Low waist brief with cotton gusset, small hearts
pattern and bow applied.

92% Polyamide 
8% Elastane 

89% Polyamide 
8% Elastane 
3% Cotton 

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро