pages

Сет маичка+слип ВЕРА

Сет маичка+слип ВЕРА

690,00 мкд 590,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 500,00 мкд
Цена во наградни поени: 690

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 900392

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Camisole with large straps and all-over flower pattern.  + Low waist brief with cotton gusset and all-over flower pattern.

92% Polyamide 
8% Elastane 

89% Polyamide 
8% Elastane 
3% Cotton 

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро