pages

Слип ХАВАИ

Слип ХАВАИ

260,00 мкд 150,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 127,00 мкд
Цена во наградни поени: 260

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 310326

Наградни поени: 10

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Slip with cotton gusset

89%PA 8%EA 3%CO

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро