pages

Градник SILHOUETTE со чипка

Градник SILHOUETTE со чипка

750,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 636,00 мкд
Цена во наградни поени: 750

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 110598

Наградни поени: 38

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Anatomic bra SILHOUETTE with lace applied. With wide straps, gives support without underwire. Enhances the silhouette. Doesn't leave marks and is wash resistant.

Анатомски градник со широки прерамки без жица и чипка. Ја истакнува силуетата, не остава траги и е отпорен на често перење.


81%PA 19%EA


Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро