pages

Фустан од бамбус ZIRA

Фустан од бамбус ZIRA

1.970,00 мкд 1.100,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 932,00 мкд
Цена во наградни поени: 1970

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 810193

Наградни поени: 50

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 
Bamboo mini-dress with soft neck, long sleeve and lace
applied on the bottom.

62% BAMBOO, 38% ELASTANE

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро