pages

Маица МИНОРКА
  • Маица МИНОРКА
  • Маица МИНОРКА
  • Маица МИНОРКА

Маица МИНОРКА

590,00 мкд
Цена без ДДВ18%: 500,00 мкд
Цена во наградни поени: 590

0 прегледи / Напиши коментар

Производител: INTIMIDEA

Код на производ: 210936/900141

Наградни поени: 30

На лагер: Залиха


Дополнителни опции

Количина
+

 Маица МИНОРКА во двобоен мек микрофибер со длабоко деколте.

Состав: 92% полиамид, 8% еластан

Напиши коментар

Забелешка: HTML кодот не се преведува!

Рангирање Лошо           Добро